REGISTRACE DO TURNAJŮ (uzávěrka v pátek 11. září ve 12:00)

  • Přihlášky hráčů/hráček do všech turnajů dospělých budou přijímány výhradně elektronicky na webu turnaje.org a to do výše uvedeného termínu.
  • Součástí registrace je i platba startovného, kterou lze provést buď platební kartou nebo bankovním převodem (platbou provede platební brána, která se automaticky otevře po podání přihlášky do vybraného turnaje).
  • Registrace do turnajů na místě není možná (vyjma pátečních turnajů mládeže)!
  • Podat přihlášku nemusí přímo dotyčný hráč. Může ji za něj podat jakákoliv osoba (i "nešipkař"), která ovšem zároveň uhradí startovné.
  • Případná storna přihlášek lze provádět jen po dobu sběru online přihlášek a to písemně na emailu kralovehradeckykrajsever@sipky.org (storno poplatek činí 10% ze startovného).

Turnaje otevřené

Nápověda: Po kliknutí na název turnaje níže otevřete jeho stránku, kde v záložce "Přihlášky" provedete registraci tak, že zadáte do kolonky "Přihlásit hráče.." registraního číslo a stisknete tlačítko "Uhradit startovné". Poté budete okamžitě přesměrováni do platební brány, která vás provede platbou startovného. V případě úspěšné registrace najdete své jméno ve startovní listině turnaje (záložka "Startlist" na stránce daného turnaje).
Pokud neznáte své registrační číslo můžete jej vyhledat na webu turnaje.org.

Nominační Master ženy
Nominační Master muži
Master dvojice ženy
Master dvojice muži

Turnaje pro nominované

TOP Master ženy
TOP Master muži

Za Školou 178, 541 01 Trutnov

+420 603 104 220