Ušetřete čas svůj, rozhodčích a v neposlední řadě i lesy (tj. papírovou přihlášku) a z pohodlí domova se do turnajů zaregistrujte online.

Do turnajů je možné se přihlásit běžným osobním způsobem - tedy v sobotu na místě v době prezence stanovené propozicemi. V případě, že nechcete stát u registrace fronty, můžete využít novou moderní pohodlnou možnost se do turnajů zaregistrovat předem pomocí online průvodce. Tento způsob registrace je umožněn pouze do turnajů dospělých (mládež se bude přihlašovat pouze na místě) do pátku 22. října 12:00 hodin.

Návod k online registraci

  • Po kliknutí na název turnaje v seznamu níže otevřete jeho stránku na webu turnaje.org.
  • V záložce "Přihlášky" provedete registraci tak, že zadáte do kolonky "Přihlásit hráče.." registraního číslo a stisknete tlačítko "Uhradit startovné" (vyhledat registrační číslo lze na webu turnaje.org v sekci "Profily hráčů").
  • Poté dojde k okamžitému přesměrování do platební brány, která vás provede platbou startovného. To lze v současnosti provést pouze bankovním převodem.
  • V případě úspěšné registrace najdete své jméno ve startovní listině turnaje (záložka "Startlist" na stránce daného turnaje).
  • Podat přihlášku nemusí přímo dotyčný hráč. Může ji za něj podat jakákoliv osoba (i "nešipkař"), která ovšem zároveň uhradí startovné.
  • Případná storna přihlášek lze provádět jen po dobu sběru online přihlášek a to písemně na emailu kralovehradeckykrajsever@sipky.org (storno poplatek činí 10% ze startovného).

Turnaje pro nominované

TOP Master ženy
TOP Master muži

Turnaje otevřené

Nominační Master ženy
Nominační Master muži
Master dvojice ženy
Master dvojice muži

Za Školou 178, 541 01 Trutnov

+420 603 104 220